معرفی کمپانی فوراورلیوینگ

فوراور لیوینگ بیش از یک نام تجاری است، یک سبک زندگی توأم با عشق ورزیدن و همراهی با طبیعت است . ما بخشی از این زندگی سالم و هیجان انگیز هستیم . تیمی که دوست دارد تاج سلامتی و زیبای را بر روی سر همه ببنید حتا اگر مشتری فوراور لیوینگ نباشند. نگاه ما به زیبای توأم با تندرستی برگرفته از سالها تجربه و تخصص در این زمینه است و به همین دلیل برترین برند تولید کنند محصولات گیاهی بر پایه طبیعت را برای معرفی و عرضه انتخاب کردیم. 

این کمپانی در آریزونا تاسیس گردیده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در دنیا می باشد. دارای بیش از 90 درصد از بازار آلوئه ورا جهان و بیش از 20 هزار هکتار اراضی زیر کشت دنیا بوده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات عسل در دنیا می باشد. این کمپانی بالغ بر 3 میلیارد دلار فروش در سال 2011 داشته است و ششمین کمپانی بزرگ از نظر سرعت رشد در آمریکا می باشد. 

کنترل تمامی مراحل کشت، تولید، تأمین مواد اولیه و ... توسط همین کمپانی اداره می شود و خود کمپانی Forever Living Products با استفاده از روشهای بسیار مدرن و 100 درصد طبیعی و بدون استفاده از آفت کش ها و علف کشهای شیمیایی مراحل کشت را انجام می دهد.